Hizmetler

Katlanır Sistem Kupa 1

Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunmanızı sağlar. Katlanan kanatlar sayesinde temizlemesi çok kolaydır. Kanat çıkış aparatı olmadığından, perde kullanımında çok pratiktir. Maksimum görüş alanı sunar. Farklı açılara sahip mekânları hareketli camlar ile kapatmanıza imkân tanır. Evinizde ekstra mekânlar yaratmanızı sağlar, kullanım alanlarınızı genişletir. Uygulandığı yapının yalıtımı artırarak ısınma giderlerini azaltır, korozyonu azaltarak yapının ömrünü uzatır.

Tümünü Okuyun
Katlanır Sistem Kupa 2

Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunmanızı sağlar. Katlanan kanatlar sayesinde temizlemesi çok kolaydır. Kanat çıkış aparatının katlanır yapısı ile perde kullanımında sorun yaratmaz. Farklı açılara sahip mekânları hareketli camlar ile kapatmanıza imkân tanır. Evinizde ekstra mekânlar yaratmanızı sağlar, kullanım alanlarınızı genişletir. Uygulandığı yapının yalıtımı artırarak ısınma giderlerini azaltır, korozyonu azaltarak yapının ömrünü uzatır.

Tümünü Okuyun
Katlanır Sistem Kupa 4

Kötü hava şartları, toz, gürültü gibi dış etkenlerden korunmanızı sağlar. Yüksek balkonlar ve mekân kapatmalar için özellikle uygundur. Katlanan kanatlar sayesinde temizlemesi çok kolaydır. Kanat çıkış aparatının katlanır yapısı ile perde kullanımında sorun yaratmaz. Sessiz ve konforlu kullanım sağlayan tasarım. Maksimum görüş alanı sunar. Farklı açılara sahip mekânları hareketli camlar ile kapatmanıza imkân tanır. Evinizde ekstra mekânlar yaratmanızı sağlar, kullanım alanlarınızı genişletir. Uygulandığı yapının yalıtımı artırarak ısınma giderlerini azaltır, korozyonu azaltarak yapının ömrünü uzatır.

Tümünü Okuyun
Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi

Isıcamlı cam balkon sistemi halihazırda kullanılan cam balkon sistemleri ne bir alternatif olarak üretilmiştir ısı ve ses yalıtımı sağlayan dayanıklı ve güçlü ısıcamlı cam balkon sistemi diğer sistemlerin eksik tarafları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. ISICAMLI cam balkon sistemlerinde camlarda kullanılan çift taraflı ve temperli yani ısıya dayanıklı canlıların etkisi ses ve ısı yalıtımının sağlanmasıdır Ayrıca Güvenlik içinde Bu sistemler tercih edilir kullanılacak camların teknik özelliklerine ve renklerini göre etkileri artar yılın dört mevsimi son derece konforlu yüksek yalıtımlı mekanlara sahip olmanızı sağlar. Bu sistemlerin kullanıldığı yeni nesil camlar içlerinde bulunan hava boşluğunun da etkisiyle yüksek yalıtım sağlamaktadır Ayrıca ısıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan camların renkli ve kaplamalı yapıları ısıyı içeride tutma özelliğine sahiptir. Siz canlılarla üretilen ısı camlar darbelere karşı dayanıklı değillerdir Dolayısıyla kazaları hırsızlığa dayanıklı olmasını istiyorsanız kullanılan camların temperli camlar olmasına dikkat edin.

Tümünü Okuyun
Sineklik

Dünyam Cam Balkon’un sizlere sunmuş olduğu modern sineklik modelleriyle sineklerden kurtulacaksınız. Stor, Plise, Menteşeli, Sürgülü modeller ile her pencere sistemine uygulanabilen sineklik çeşitlerimiz ile konforunuzu artırın. Dünyam Cam Balkon firmamızın yıllardır uyguladığı kaliteden ödün vermeyen prensipleri, kalitesi ve verdiği güven ile uzun seneler kullanabileceğiniz pencere sinekliği ve kapı sinekliği sistemleri sahip olabilirsiniz. Kullanımı ve temizlikleri çok kolay olan Sinekliklerimizi herhangi bir kimyasal maddeyi kullanmadan doğal yöntemler ile temizleyebilirsiniz. Sinek ve haşere ile mücadelenin en kolay ve temiz yolu sürekli açılıp kapanan pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin her türlü sisteme uygulanabilir.

Tümünü Okuyun
Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Camların Yan Yana Katlanarak Toplanan Sistemlerdir. 8 mm ve Isıcam, Plastik Kilit ve İspanyolet Kol Seçenekleri Mevcuttur.

Tümünü Okuyun
Sürme Cam Balkon

Camlar Yan Yana Kayarak Hareket Eder. 8 mm ve Isıcam Seçenekleri Mevcuttur. R3 Sürme Camlarda Havuz ve Horoz Kilit Seçeneği Vardır.

Tümünü Okuyun
Isıcamlı Katlanır Sistem – Eco

Yüksek balkonlar ve mekân kapatmalar için uygundur. Katlanan kanatlar sayesinde temizlemesi çok kolaydır. Kanat çıkış aparatının katlanır yapısı ile perde kullanımında sorun yaratmaz. Sessiz ve konforlu kullanım sağlayan tasarım. Maksimum görüş alanı sunar. Evinizde ekstra mekânlar yaratmanızı sağlar, kullanım alanlarınızı genişletir. Uygulandığı yapının yalıtımı artırarak ısınma giderlerini azaltır, korozyonu azaltarak yapının ömrünü uzatır.

Tümünü Okuyun
Giyotin Cam Balkon

Camlar Uzaktan Kumandayla Dikey Olarak Hareket Eder, İster Aşağı İsterseniz Yukarı Toplanabilen Sistemlerdir. 8 mm ve Isıcam, Zincir ve Çelik Kayış Seçenekleri Mevcuttur.

Tümünü Okuyun
Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır. Bioclimatic, Rolling Roof ve Veranda Sabit Cam Tavan seçenekleri mevcuttur.

Tümünü Okuyun