Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi Sistemleri

Kış Bahçesi sayesinde kişisel bahçenize ya da ticari işletmenize yeni bir hava katmak, bu hava ile birlikte her mevsimin ayrı ayrı tadını çıkartmak ister misiniz? Kış bahçesi ismi verilen bu yapılar, size bu olanağı sonuna kadar sunuyor. Her türlü bahçeye ve mekana kolaylıkla uyum sağlayan ve mekanlar için özel dizayn edilip uygulanabilen bu yapılar, mekanlarınızın çehresini yüzde yüz oranında değiştirmeye aday…

Kış Bahçesini uyguladığınız yerde inanılmaz bir değişiklik sizleri bekliyor. Bu yapının uygulanması ile birlikte, bulunduğunuz mekanın, büyük ölçüde değiştiğini ve iyileştiğini göreceksiniz. Bu yapının uygulandığı yerler hem tasarım bakımından daha güzel bir hal alır, hem de size çok farklı şeyler yaşatabilir. Bu yapı sayesinde mevsimlerin güzelliklerini sonuna kadar hissetme imkanına sahip olursunuz.

KIŞ BAHÇESİ MODELLERİ:

Bioclimatic : Dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır. Her açıda açılabilen alüminyum lameller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar.
Rolling Roof : Rolling Roof, dünyadaki hiçbir ışıklık sisteminin sunmadığı katlanma ve toplanma hareketlerinin bir kombinasyonunu sunarak herhangi bir alana uygulanabilir. Panellerin katlanma hareketi sayesinde çatıdan havalandırma yapılırken gölgeleme işlevini kaybetmez. Sistem açıkken dahi özel tasarlanmış profiller sayesinde yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar. Genellikle restoranlar, kafeler, teraslar, çatılar, yüzme havuzları, kış bahçeleri ve sigara içme alanlarında kullanılmaktadır.
Veranda Sabit Cam Tavan : Sabit cam tavan kış bahçelerine, teras ve balkon üstlerine yapılabilen bir sistemdir. Öncelikle ahşap ya da demir iskelet oluşturulur. Tavan kısmın iskeleti yapıldıktan sonra aralara alüminyum doğrama içine 4+4 veya 5+5 lamine cam kullanılarak çerçeveler yapılır.